HAKKIMIZDA

T7 Bilişim 2014 yılında, kurucularının bilgi ve tecrübelerini T7 Bilişim portföyündeki çözümlerle müşterilerine en sade biçimde sunmayı ve onların teknolojik verimliliğini arttırmayı hedefleyerek kurulmuştur.

Bilişim ve Güvenlik teknolojilerindeki yenilikleri katma değerli bir biçimde bir araya getirerek müşterilerine fayda ve verimlilik sağlamayı misyon edinmiş olup, bu bağlamda Trakya’nın önde gelen firmalarından olmayı kendine vizyon koymuştur.

T7 Bilişim; sektöründe sürekli gelişen ve değerlenen bir marka olan ve T7 ile paralel misyonlara sahip BİGES markasının çözüm ortağıdır. BiGES’in geniş ürün ve hizmet portföyüyle Güvenlik ve Kontrol sektöründe önemli işler yapmaktadır.

Diğer Taraftan Bilişim altyapısına yönelik olarak ağ verimliliği ve sistem güvenliği adına; müşteri ihtiyaçlarına özel, en sade ve etkin çözümleri, doğru ürün ve kendini ispatlamış markalarla eksiksiz uygulamaktadır.

T7 Bilişim ekibi, tüm kurum ve kişilerin teknolojik ihtiyaçlarına doğru çözümler üretme arzusuyla sürekli yeni projelere adım adım koşmakta; hem müşterilerine, hem kendine, hem de memlekete katma değer yaratabilmenin heyecanını yaşamaktadır.

Tüm hakları saklıdır. © 2018 t7bilisim.com

 

 

Search